Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

U gjet e mbytur poshtë urës së Babrrusë, dalin DETAJE të reja nga viktima, dyshohet aksidentalisht

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dal nga personi i gjetur rreth një orë më parë në zonën e quajtur si Ura e Babrrusë në Tiranë.

Mësohet se bëhet fjalë për një të moshuar 75 vjeçe, e cila është mbytur.

Sakaq, sipas policisë nuk konstatohen shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Njoftimi i policisë:

Me datë 14.03.2020, rreth orës 10:45, në Lumë, poshtë Urës së Babrroit është gjetur e mbytur shtetesja A.B., rreth moshës 75 vjeçe.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img