Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

U gjet e mbytur në lumin Osum, gruaja identifikohet nga të afërmit, prej vitesh jetonte vetëm

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku është gjetur e mbytur në lumin Osom një grua mangjesin e sotëm.

Bëhet me dije se gruaja që është gjetur e mbytur është Mahmude Çili,e moshës 61-vjeçe, banuese në fshatin Velabisht të Beratit.

Mësohet se ka qenë kunata ajo që ka identifikuar trupin e pajetë të 61-vjeçares. Kunata e viktimës ka thënë se ajo jetonte e vetme prej disa vitesh dhe se kohët e fundit kishte shfaqur probleme të shëndetit mendor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img