Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

U gjenden kanabis në formë çokollate dhe armë, arrestohen 2 kultivuesit në Lazarat (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

139fe1c07bd7958fa0a5f8de06cffa99

2 persona janë arrestuar në Lazarat pasi kanë kultivuar lëndë narkotike.

Në pranga kanë rënë Shkëlqim Basha dhe Rodolf Basha, të cilët kishin mbjellë 15 bimë kanabis.

Policia ka sekuestruar si provë materiale 15 bimë narkotike, 1 kg drogë, disa gramë çokollatë droge dhe municione.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img