Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

U fut në shtëpinë e vëllait të madh, bashkëshorti i Palomës tregon për eksperiencën e re të gruas së tij: I kam thënë shko se je për këtë format, nuk jam xheloz

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkëshorti i gazetares së Njohur, Palomës ka folur në lidhje me hyrjen e saj në “Big Brother Vip”.  Alandy ndonëse me nota humori ka treguar se që kur bashkëshortja e tij ka hyrë në shtëpinë e vëllait të madh, të gjitha punët i kanë mbetur atij.

I pyetur në lidhje me pjesën nëse po pret që të eleminohet Paloma dhe të lirohet fluksi i punëve, Alandi u shpreh se: Jo. I kam thënë që në fillim shko se je për këtë format, sepse është aktive, energjike dhe ka batuta. I thashë thjesht që është karakteri dhe i duhet këtij formati. Nuk e di nëse do pëlqehet nga njerëzit dhe do votohet por shpresoj që të qëndrojë sa më gjatë në shtëpi, pse jo.

Ndërsa, sa i përket pjesës së xhelozizë ai ka thënë se është një person i qetë dhe merr çdo gjë me dashuri.

“Jo. Nuk është xhelozia një faktor, nuk jam bërë xheloz, por normal që jam aty ku duhet, pra e ka një limit edhe xhelozia. Unë jam shumë i qetë, e marr me dashuri dhe pasion çdo gjë. Më ka mërzitur në shumë momente që ka folur më shumë seç duhet, nuk ka shpjeguar siç duhet situatat por i ka rënë shkurt dhe njerëzit janë keqkuptuar”, ka shtuar ai.

Paloma dhe Alandi, së bashku janë prindër të vajzës 6-vjeçare të quajtur Luna.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img