Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

U fut në reaminacion pasi i’u përkeqësua shëndeti, Arjan Konomi në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arjan Konomi, kryefamiljari që u aksidentua të dielën në Tiranë, teksa kalonte vijat e bardha bashkë me gruan dhe fëmijën 3 muajsh, mësohet se vijon të jetë në gjendje të rëndë.

Ditën e djeshme mjekët u detyruan që ta futin përsëri në sallën e reaminacionin Konomin pasi gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua.  

Foshnja 3 muajshe fatmirësisht nuk u lëndua nga aksidenti te “Rruga e Kavajës”, kurse bashkëshortja e tij, Vilma ka politraumë por është e stabilizuar.

Dinamika e ngjarjes në Tiranë:

Çifti, i cili tani ndodhet në spitalin e Traumës, ishte duke kaluar vijat e bardha bashkë me djalin e mitur tre muajsh. Semafori ishte jeshil për ta dhe i kuq për mjetet, por aty kaloi me shpejtësi “skëterrë” një Mercedes luksoz me të cilin udhëtonte Ajas (Ilir) Sulejmani.

Mercedesi G Class u fut me semafor të kuq dhe përplasi çiftin me fëmijën e tyre.

Shoferi, i cili udhëtonte dhe pa patentë, braktisi mjetin dhe u largua përmes blloqeve të pallateve në zonën e njohur në kryeqytet si “Pallatet e Delijorgjit”. Shërbimet e Policisë u vunë menjëherë në ndjekje dhe e arrestuan në një spital privat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img