Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

U fut në parakalim me “Audi A5”, ky është shqiptari që humbi jetën në Itali (Emri)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident tragjik ndodhi ditën e djeshme në Itali ku si pasojë humbi jetën një 32-vjeçar shqiptar.

32-vjeçari me inicialet T.M i cili jetonte vetëm në Lonato të Italisë, ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti teksa ishte duek u kthyer në shtëpi me makinën tip “Audi” dhe u përplas me një kamion.

Sipas mediave vendase mësohet se shkak i aksidenti ishte shpejtësia e madhe përtej normave të lejuara dhe parakalimi që 32-vjeçari kishte bërë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img