Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

U fut në lumë për të marrë topin, pulumbarët nisin kërkimet për gjetjen e trupit të 10-vjeçarit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mëngjesin e sotëm kanë filluar kërkimet për gjetjen e 10-vjeçarit të mbytyr pasditen e djeshme në lumin Fan të Mirditës.

Mbrëmjen e djeshme kërkimet u ndërprenë për shkak të errësirës. Në gatishmëri për gjetjen e trupit të së miturit janë vendosur eddhe polumbarët e Reneas.

Më herët u bë me dije se para se ta tërhiqte lumi, i mituri ka qenë duke luajtur me top me moshatarët e tij. Ai kishte shkuar për të marrë topin i cili i kishte rënë në ujë, mirëpo rrjedha e lumit ishte aq e fortë dhe e tërhoqi me vete.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img