Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

U fut në fushë në finalen e ‘Champions League’ me bikini, modelja amerikane provokon sërish

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9ab969741281dd38a91c2cbccd194d25

Modelja amerikane Kinsey Wolanski u bë e njohur kur u fut në fushë me bikini në finalen e Champions League mes Tottenham dhe Liverpool.

Ajo njihet për format perfekte trupore, ndërsa di si të tërheqë vëmendjen me fotot që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku vë në pah gjoksin e saj shpërthyer, ndërsa pëlqimet dhe komentet në foto kanë qenë të shumta.

“Duke menduar për ty”, shkruan modelja krah fotos.

Screenshot_1.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img