Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

U fut në det me pesha që të zhytej sa më thellë, 48 orë nga zhdukja e 32-vjeçarit, ende asnjë shenjë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ce6884d637158cad78c3d69381520d0f

Ende nuk ka asnjë shenjë nga 32-vjeçari Silvi Prifti, i cili dy ditë më parë u nis për peshkim, por nuk u kthe më.

Janë bërë 48 orë nga zhdukja e 32-vjeçarit, por ende nuk ka asnjë shenjë jete.

Bëhet me dije se Prifti ka hyrë në det me kundrapeshë që të zhytej sa më thellë për të gjuajtur oktopodë, por si duket kjo ka rezultuar fatale.

Ndërsa familjarët e të riut janë në ankth dhe në frikë se nga momenti në moment mund të marrin lajmin e hidhur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img