Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

U fut me semafor të kuq dhe përplasi për vdekje këmbësoren, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi i mjetit, Marjol Aliko, 23 vjeç,  i cili ditën e djeshme aksidentoi për vdekje një këmbësore në rrugën “Zhan D’ark” në Tiranë ka rënë në prangat e policisë.

Viktima ka qenë duke kaluar në vijat e bardha ndërsa autori i ngjarjes, Marjol Aliko është futur me semafor të kuq dhe e ka përplasur për vdekje.

Pas përplasjes 75-vjeçarja u dërgua drejt spitalit aty ku dhe ndërroi jetë. Ndërkohë, i riu menjëherë pas ngjarjes u largua, mirëpo pasi është lokalizuar ështëvënë në prangat e policisë.

Më shumë