Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

U fut me makinë në mes të Sheshit Skënderbej, shoferi dyshohet se është i droguar, Policia i gjen kanabis, mori para disa mjete të tjera

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shoferi i mjetit që u fut në mes të sheshit Skenderbej dhe rrezikoi jetën e disa qytetarëve, duke bërë manovra të rrezikshme, dyshohet se është një person i droguar.

Burime nga Policia për newsbomb.al bëjnë me dije se dyshohet se kemi të bëjmë me një person të droguar, përdorues të lëndëve narkotike, i cili ka marrë përpara disa makina dhe më pas është futur në sheshin Skënderbej.

Gjithashtu, ky shtetas tashmë i ndaluar nga Policia, ka përplasur disa makina të tjera dhe më pas ka shkuar drejt sheshit. Qytetarët kanë ndërhyrë për ta neutralizuar. Ka qenë një i ri ai që e ka neutralizuar i pari shoferin e mjetit.

VIDEO NGA VENDNGJARJA:

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img