Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

U filmua në aeroport me Bashën, Shkëlzen Berisha publikon foton me të birin: Për të gjithë dashamirësit…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

04bfc89a1344dbde0b48dcb2c9fce176

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha u filmua mëngjesin e sotëm në aeroportin e Rinasit, teksa shoqëronte në bisedë kreun e PD Lulzim Basha.

Ky i fundit ishte nisur për Vjenë dhe në media u aludua se Shkëlzen Berisha shkonte bashkë me të edhe pse djali i ish kryeministrit sqaroi se ai takim ishte krejt rastësor.

Për ‘t’i vënë kapak’, Shkëlzen Berisha publikon një foto me të birin dhe me ironi shkruan: ‘Për gjithë “dashamirësit” foto nga “takimi me OSBE në Vjenë”!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img