Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

U filmua duke kërcyer vallen e Tropojës, Dua Lipa lë nam me flamurin shqiptar të stilit kinez (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

7105484036a8a96f4778a989f093702b

Shqiptarja Dua Lipa ishte e pranishme në çdo moment të festifalit “Sunny Hill” në Kosovë, të organizuar nga babi i saj Dukagjin Lipa.

Ndonëse nuk u ngjit vetë në skenën e festivalit, Dua është parë gjatë gjithë kohës duke shijuar atmosferën dhe muzikën shqiptare.

Madje ajo u filmua duke kërcyer vallen e Tropojës me reperin shqiptar që jeton dhe e ushtron karrierën e tij në SHBA, Gashin.

Mirëpo një detaj na ka zhgënjyer, pasi këngëtarja shihet teksa mbështjell krahët me flamurin kombëtar të stilit kinez, pra me shqiponjën e deformuar.

Nuk e vëmë aspak në dyshim që Dua është krenare për origjinën, por kjo gjë nuk pritet aspak mirë nga fansat dhe ndjekësit e shumtë që ajo ka në Instagram.

Ndryshimet e flamujve

jk-640x288.jpg

Më shumë

spot_img