Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

U fikën dritat gjatë takimit në Gjirokastër, Berisha hedh akuza: Narkoqeveritarët janë të tmerruar nga “Foltorja”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryeministri Sali Berisha ditën e djeshme zhvilloi foltoren e tij në Gjirokastër, ku u prit ngaa shumë simpatizantë.

Mirëpo si duket në një moment gjatë takimit janë fikur dritat. Berisha sot ka postuar një video në rrjetet sociale dhe shkruan se ia kanë fikur dritat pasi janë të frikësuar nga “Foltorja” e tij.

Ai ka postuar një video ku shihen të gjithë me telefonat në dorë që kanë ndezur “blicin”, teksa bërtasin “Sali Berisha”.

“Te tmerruar nga Foltorja e Gjirokastres narkoqeveritaret fiken dritat! Moren pergjigjen tmerruese! Sb” shkruan Basha në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img