Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

“ U fik njeriu i ditëve të mia”, Klodiana Shala humb njeriun e shtrenjtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sportistja e njohur Klodiana Shala dhe familja e saj është në zi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo bën me dije se ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm babai i saj. Në mesazhin prekës Klodiana shkruan se humbi njeriun që i jepte shpresë dhe kurajo e që ndihej krenar për të bijën edhe kur ajo gabonte.

“Sot u fik në mëngjes, mëngjesi i jetës sime..babë, njeriu më i shtrenjtë, motivi i ditëve të mia. Ti që më jepje shpresë, shumë kurajë dhe që ndiheshe krenar dhe kur unë mund të gaboja.  Zoti të pranoftë në parajsën e vet!!!” , shkruan Klodiana Shala në foton që shpërndan në Instagram.

Më shumë


spot_img

spot_img