Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

U erdhën në ndihmë shiptarëve pas tërmetit tragjik, Meta vlerëson sot FSK për solidaritetin dhe heroizmin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Meta do vlerësojë sot Forcat e Sigurisë së Kosovës për kontributin e tyre në operacionet e kërkim-shpëtimit pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit.

Ceremonia do të zhvillohet në Prishtinë në orën 11:00.

Meta gjithashtu do bëjë vlerësim edhe të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës.

Vlerësim për heroizimin, solidaritetin dhe sakrificat gjatë kërkimeve të tërmetit.

Më shumë
spot_img
spot_img