Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

U ekzekutua me breshëri plumbash, Stresi publikon bisedën e fundit me Brilant Martinajn: Zemra e vëllait më përmbyse botën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Brilant Martinaj është një nga viktimat e atentatit të sotëm në mbikalimin e Fushë-Krujës.

23-vjeçari ishte dhe mik i ngushtë me reperin e njohur Stresi, i cili së fundmi ka reaguar për vdekjen në mënyrë tragjike të Martinajt.

I pikëlluar dhe zemërthyer, Stresi ka publikuar në “InstaStory”, bisedën e tyre të fundit, ku Brilanti i shpreh dashurinë, teksa e konsideron si vëlla.

“Zemra vëllait krejt botën ma përmbyse”, ka shkruar reperi përmbi mesazhet në Ëhatsapp.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme në mbikalimin e Fushë-Krujës, ku Brilant Martini, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata mbetën viktima të një atentati.

Më shumë
spot_img
spot_img