Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

U drogua dhe dhunua nga burri, 27-vjeçarja në Vlorë lë fëmijën dhe largohet, policia e procedon penalisht

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur nga rasti ku një 27-vjeçare u procedua penalisht nga policia e Vlorës, pasi kishte braktisur fëmijën e saj 1 vjeç.

Bëhet me dije se 27-vjeçarja kishte marrë këtë vendim pasi është rrahur dhe droguar me dhunë nga bashkëshorti i saj, i cili më pas e ka hedhur në rrugë.

Nëna e re pas largimit nga i shoqi abuzues, për shkak të pamundësisë ekonomike për të mbajtur fëmijën e saj, e ka lënë përkohësisht atë në Shtëpinë e Foshnjës në këtë qytet derisa të krijonte kushtet për mirërritjen e saj.

Por institucioni ka referuar rastin në polici dhe vajza është proceduar penalisht për veprën ““Braktisja e fëmijëve të mitur”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img