Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

U dogjën 12 vetë pak ditë më parë, një tjetër zjarr shpërthen, dhjetra të lënduar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr i madh ka rënë sot herët në mëngjes në New York në një dyqan mobiljesh Bronx.  Zjarri shpërtheu në ndërtesën katër katëshe në lagjen Parkchester, rreth orës 5:30 të mëngjesit të së martës. 

albsig

Më shumë se 160 zjarrëfikës janë angazhur për të shuar zjarrin dhe deri tani ka shumë të lënduar, raporton Daily Mail, shkruan newsbomb.al Fatmirësisht nuk ka asnjë të vdekur deri tani. Në ndërtesë ka dymbëdhjetë apartamente, por zjarri duket se ka filluar në një dyqan mobiljesh në katin e parë.

Zjarri vjen vetëm disa ditë pasi një zjarr tjetër shpërtheu në një apartament, ku mbetën të vrarë 12 persona.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img