Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

U ‘dogj’ në VETTING, si i dhanë fund karrierës së gjyqtarit pasuria e fshehur dhe mungesa profesionalizmit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në fund, komisioni ka vendosur të shkarkojë nga detyra gjyqtarin e Apelit Shkodër, Luan Dervishi për kriterin e pasurisë, ndikuar edhe nga aspekti profesional. /BIRN

 

Më shumë


spot_img

spot_img