Tirana
few clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
1.5kmh
20 %
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

U dogj mbrëmë në barake, 57-vjeçari nga Saranda nuk i mbijeton plagëve, humb jetën gjatë rrugës për në spitalin e Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ilirjan Xhani, nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra nga djegia e rëndë në pothuaje 70% të trupit.

Mësohet se 57 vjeçari i cili mbrëmjen e djeshme mori djegie pasi kabina e vendrojës ku ai po qëndrontë u përfshi nga flakët, ka humbur jetën gjatë rrugës për në spitalin e Traumës në Tiranë.

Mbrëmjen e djeshme ai u dërgua menjëherë në urgjencën e Sarandës, mirëpo për shkak të djegieve të mëdha që kishte marrë në trup ai u nis drejt Tiranës ku dhe fatkeqësisht gjatë rrugës humbi jetën.

Mësohet se ambulanca u kthye nga rruga, ndërkohē që trupi i tij është dërguar përsëri në Tiranë për të bërë ekspertizën mjeko ligjore.

Kujtojmë se ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme, rreth orës 22:15, në vendin e quajtur “Ish-ushqimorja”, në Çukë, Sarandë, në një magazinë elektroshtëpiakesh, në kabinën e vendrojës, ku qëndronte i Ilirjan Xhani.

 

 

Më shumë
spot_img
spot_img