Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

U divorcua pas 17-vitesh, Arbana Osmani flet për marrëdhënien me prindërit e ish-burrit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8feeaa77e4e03b13fbb00899f6c76785

DItën e shtunë u zhvillua puntata e fundit e sezonit të dytë të emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’, i cili pritet të rikthehet në janar me sezonin e ardhshëm.

 Ndryshe nga herët e tjera, moderatores Arbana Osmani iu bë një surprizë nga srafi duke i sjellë në emision gjyshërit e saj.

Teksa fliste për lidhjen e ngushtë me ata, Osmani u ndal në një moment të fliste për ish-vjehrrën dhe ish-vjehrrin e saj.

‘Jam shumë e lumtur që djali im Joni ka katër gjyshër të mrekullueshëm…’, tha ndër të tjera Arbana duke treguar kështu se pavarësisht se si rrodhën gjërat ajo gëzon ende respekt për familjen e ish-bashkëshortit.

Kujtojmë që Arbana i dha fund marrëdhënies 17-vjeçare me ish-bashkëshortin Arditin dhe tani ka nisur një romancë të re me regjisorin e emisionit.

C451E456-80C5-45E4-8D65-FD9D2FABF28B.jpeg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img