Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

U dhunua nga ish-bashkëshorti, Marselës i ndryshon jeta për mirë (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

9aa743445bb99ce89d500e033ba25397

Nëna e tre fëmijëve që u dhunua nga ish-bashkëshorti mes të rrugës në Vlorë, ka marë ditën e sotme një apartament me fondin e Bashkisë së Vlorës.

Falë sensibilizimit të madh të qytetarëve pas videos tronditëse që u përhap në rrjetet sociale, 39-vjeçarja, Marsela, sot ka siguruar edhe një punë pranë një shkolle në Vlorë ndërsa fëmijët do të mësojnë dhe qëndrojnë në kopësht me shpenzimet e Bashkisë së qytetit.

Gjykata e Vlorës dha masën arrest me burg për ish-bashkëshortin e saj që e quajti ngjarjen skandaloze si “momentale”.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img