Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

U dhunua nga burri, gruaja tenton t’i jap fund jetës duke pirë helm, arrestohet 45-vjeçari në Dibër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër, ku një grua ka tentuar ti jap fund jetës, pas dhunës që i kishte ushtruar bashkëshorti.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit B. M., 43 vjeç, banues në Dibër.

albsig

Ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij dhe si pasojë kjo e fundit ka tentuar vetëvrasjen duke konsumuar lëndë helmuese.

“Ushtroi dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij, vihet në pranga 43-vjeçari.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit B. M., 43 vjeç, banues në Dibër.

Ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij dhe si pasojë kjo e fundit ka tentuar vetëvrasjen duke konsumuar lëndë helmuese. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img