Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

U dhunua nga biznesmeni, flet kryetari i bashkisë së Selenicës: Më qëlloi dhe kërcënoi, nuk pranoi të flisnim për shqetësimin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Bashkisë së Selenicës, Pëllumb Binaj ka folur në lidhje me ngjarjen e shënuar ditën e djeshme, ku u dhunua nga Pellat Bonaj.

Binaj është shprehur se autori nuk i ka folur aspak për shqetësimin që kishte, pork a shkuar e ka kërcënuar dhe dhunar.

Në lidhje me lajmet që u thanë se biznesmeni Pellat Bonaj e kishte dhunuar kryebashkiakun për një linjë transporti, ai është shprehur se lencincat nuk jepen me firmën e tij, por nga bashkia e Vlorës.

“Pellat Bonaj më qëlloi dhe kërcënoi, nuk pranoi të flisnim për shqetësimin, e konsideroj të dehur Licencat nuk jepen me firmën time, Pellati e ka marrë nga bashkia e Vlorës.  Personat që më kërkuan takim nuk kishin lidhje me incidentin, erdhi pronari i tyre dhe më qëlloi. I kam kërkuar Pellatit që të lejonte 1 nga oraret për një djalë nga Selenica” tha ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img