Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

U deportuan nga shtetet europiane, kthehen në atdhe 36 shqiptarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

2d2f97135f1360a488d87a83f551c552

36 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar pas deportimit nga disa shtete europiane.

Mësohet shqipatrët janë deportuar nga Franca, Holanda dhe Belgjika. Ata kanë shkelur kushtet e lëvizjes së lirë në zonën Shengen.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img