Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

U deportua nga Britania dy vite më parë, “mbreti” Tik Tok-ut rikthehet në Angli dhe bën kashillëk duke pozon me “Lamborghini”

Lajme të ngjashëm

“The Sun” i ka dedikuar një shkrim Aleksandër Vishajt, i cili në 2021 është deportuar nga Britani pasi akuzohej për vjedhje.

Mirëpo 35-vjeçari shqiptar është rikthyer në Angli, teksa tregon jetën e luksit duke pozuar para “bishës” së tij, makinës “Lamborghini”.

Shqiptari u deportua nga Britania e Madhe në vitin 2021 për t’u përballur me akuzat për vjedhje dhe dëmtime kriminale në Gjermani. Ai kreu tre muaj burg atje përpara se të kthehej në Shqipëri.

“Reperi i rremë, i dashur është kthyer dhe më i guximshëm se kurrë duke e quajtur veten “Mbreti i TikTok” në faqen ku ai mburret se jeton si një yll rock nëBritani

Hajduti i dënuar Vishaj, 33 vjeç, pretendon se ka hequr dorë nga krimi dhe këmbëngul se financon stilin e jetës së tij si një lojtar profesionist pokeri, videograf dhe “folës motivues”.

Dhe ai ka shfaqur pasurinë e tij me rrobat e stilistëve sportivë teksa ka treguar Lamborghini Gallardo Spyder të regjistruar në Britani, me vlerë 70,000 £” shkruan “The Sun”.

Më shumë