Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

U denoncua nga e bija për ngacmim seksual, Gjykata e Korçës dënon me burg Rudolf Merollin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Korçës ka dënuar me 3 vite e 4 muaj burg Rudolf Merollin, i cili u denoncua nga vajza e tij 18 vjeçare për ngacmim seksual.

Për shkak të gjykimit të shkurtuar, Merolli ka fituar uljen e 1/3 së dënimit. Në seancën gjyqësore, ai deklaroi se natën që ndodhi ngjarja ka qenë nën efektin e substancave narkotike dhe nuk mban mend asgjë.

Vajza e tij paraqiti në polici edhe audio-përgjime, ku 37 vjeçari pasi kishte konsumuar hashash, zhvillonte me të bijën biseda erotike.

Më shumë

spot_img
spot_img