Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U dashuruan gjatë pandemisë, historia emocionuese e çiftit të infermierëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4309a32f9f8e6e3287c709ea013f1e8f

Dy infermierë italianë u dashuruan gjatë pandemisë në repartin e koronavirusit në Bari.

Michele dhe Antonella i dhuruan dashuri të gjithë botës kur shpërndanë foton e tyre të parë duke u puthur me kostumin special kundër Covid-19.

Ditën e Shën Valentinit, spitali shpërndau foton e tyre për të përcjellë një mesazh shprese tek të gjithë njerëzit.

“Dashuria lindi në pavion”,- shkruhet krahas fotos së çifti.

“Poliklinika më dha atë që të gjithë ëndërrojnë dhe veçanërisht në një periudhë kaq të vështirë për të gjithë”, tha Michele Bonasia.

fotoja.jpeg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img