Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

U çonte celularë të burgosurvë në Fier, bie në pranga polici

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një efektiv policie në burgun e Fierit ka rënë pranga pasi u zbulua se fuste në qeli celularë të burgosurve.

Sokol Rrapaj u arrestua në flagrancë nga policia në mjediset e burgut.  Rrapaj i merrte me porosi nga jashtë celularët dhe ua çonte të burgosurve në qeli. Polici po mbahej nën vëzhgim prej një muaji derisa u vu në pranga.

Më shumë

spot_img