Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

U ça balona dhe mbetën në bregdetin e Semanit, shpëtohen dy vëllezërit sërfistë nga policia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ced4432ff20aa6fe2706ada3e20517c7

Janë shpëtuar dy sërfistët të cilët mbetën të bllokuar në detin e Semanit pasditen e sotme.

Ata mbetën të bllokuar rreth 1 km larg bregut të detit. Bëhet me dije se sërfistët ishin vëllezër E.S., 28 vjeç dhe S.S., 48 vjeç.

Vëllezërit janë shpëtuar nga nga policia kufitare e Vlorës dhe Fierit. Personat në fjalë janë dërguar në spital dhe ndodhen në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img