Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

U bllokuan në malin e Tomorrit, çfarë ndodhi me 5 personat që po udhëtonin me makinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministria e Mbrojtjes një orë më parë lajmëroi se 5 persona ishin bllokuar në malin e Tomorrit, sakaq njoftohet se është bërë i mundur shpëtimi i tyre.

albsig

Mësohet se kanë qenë duke udhëtuar me makinë dhe kanë humbur orientimin. Ndërkohë helikopteri i FA bëri të mundur gjetjen e personave të humbur dhe shpëtimin e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img