Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

U bllokua për rreth një orë, hapet trau në hyrje të tunelit të Elbasanit, vendoset një semafor (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

3439cd5157e53e58fefdb8fb49b75189

Sot në hyrje të tunelit të Elbasanit ishte vënë një tra nga ana e policisë, për rreth një orë, duke mos lejuar të kalojë asnjë makinë.

Newsbomb.al mëson se pak më parë është hapur trau dhe mësohet se në hyrje të tunelit është vënë një semafor.

Bllokimi i kalimit është bërë për shkak se po vendosej  semafori. Tashmë makinat kanë filluar lëvizjen normalisht, pa asnjë pengesë.

Më shumë

spot_img