Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

“U bëra operacion dy herë”, aksidentohet reperi shqiptar: Më përplasën qëllimisht…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun, G-Bani është aksidentuar në Angli.

Lajmin e ka bërë me dije vetë reperi në një video në Tik Tok, ku thotë se ka bërë dy operacione. Ai madje pretendon se dikush e ka përplasur qëllimisht.

“Kam bërë aksident në Fulham. Dikush më përplasi qëllimisht me makinë dhe më theu këmbën. Kam bërë dy operacione. Ndërkohë që unë jam në shtrat dhe nuk lëviz dot, ai që më përplasi është i lirë. Policia thotë se nuk kanë prova që e bëri ai aksidentin…E di që në Angli nuk u intereson shumë. Kur morën vesh që isha shqiptar, nuk më pranuan as dëshmitarët. Duhet të ndalojë kjo urrejtja ndaj shqiptarëve.

Aksidenti ka ndodhur në Fulham më 22 qershor. Dëshmitarët nuk merren parasysh, se thanë që ngaqë janë shqiptarë edhe ata si unë, i kam shokë edhe nuk mund të merren për bazë”– tha ai ndër të tjera.

@gbani_official

I WAS CRASHED BY A CAR IN FULHAM ON 22 JUNE. I GOT SEVERE BODY INJURIES. A LIFETIME IMPACT ON MY HEALTH. THE DRIVER WHO DROVE ON ME BECAUSE I SCRATCHED HIS CAR, IS NOW FREE. THE STATEMENT IF THE WITNESS WHO SAW WHAT HAPPENED, IS NOT BEING TAKEN IN ACCOUNT ONLY BECAUSE HE IS ALBANIAN AND I AM ALBANIAN.

♬ original sound – G-BANi

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img