Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

U bëra deputete…, po ju tregoj fotot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Eshtë deputetja më e re e qarkut të Vlorës. Quhet Mira Shehu dhe e mori detyrën e deputetes pas dorëheqjes së detyruar të ish deputetes, aktores Luiza Xhuvani. Por deputetja më e re e ka pasur qejf facebook që herët. Ajo gjithmonë ka qenë aktive në rrjetin social. Dhe ditën e djeshme, do të provonte kënaqësinë e parë në karrigen e deputetes. Ka nxjerrë në profilin e saj në facebook një numër të madh fotografish. Gati një album. Duke treguar sesa e lumtur është që është bërë deputete, (jo me meritë) dhe si e ndan këtë gëzim me kolegët deputetë më të vjetër. Shpresojmë se zonjës Shehu t’I ecë mbarë ky angazhim. E para, sepse mbulon një qark jo pa shumë telashe, dhe e dyta, performanca e saj do të duket jo sa herë del në fotografi në facebook, por sa herë do të ngrejë zërin në kuvend për bashkëqytetarët e saj. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img