Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

U bënë shenjë po nuk ndaluan, katër të rinj përplasen me policinë në Tiranë, çfarë u gjet në makinë (DETAJE-EMRAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konfrontim ka ndodhur mes policisë dhe disa personave në Tiranë pak ditë më parë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën xhamllikut ku 4 tё rinjtё kanё qenё duke udhёtuar me njё mjet volsvagen kur janё ndaluar nga njё patrullё e forcave shqiponja.

Të rinjt nuk i janë bindur urdhërit të uniformave blu dhe jaën përplasur fizikisht me ta.

Burime pë media bëjnë me dije se gjatë kontrollit në makinë të rinjëve i janë gjetur një shumë të hollash parashë, celulare dhe gërshërë të cilat përdoren për prerjen e lëndës narkotike Canabis Sativa si dhe 1 portofol me stemën e policisë.

Policia ka arritur të arrestojë Aurel Deliun, Alban Tufën, ndërsa janë shpallur në kërkim Marklen Haka 30-vjeç dhe Bledar Kurti 40-vjeç.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img