Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

U bënë prindër për herë të parë, bashkëshortja e Gaz Pajës zbulon emrin e djalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ff18ef8558e9b4e2f69adeea9d624456

Aktori i njohur Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi u bënë prindër për herë të parë. Ira solli në jetë një djalë.

Ndërkohë, lindja e djalit të tyre e ka lumturuar pafund çiftin. Pa humbur kohë, Ira ka publikuar foto nga spitali, si dhe ka zbuluar emrin e vogëlushit.

“Na e mbushe zemrën plot Dard. I bekuar qofsh”,-shkruan Ira në Instagram. Gazi dhe Ira kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë më 1 qershor të këtij viti në një ceremoni madhështore.

dard.png

dard1.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img