Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

U bënë me vajzë, Sara Hoxha publikon fotot e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më 30 shtator, Sara Hoxha dhe Ledion Liço u bënë prindër për herë të tretë. Pas dy djemve, Londonit dhe Romanit, çifti u  bekuan me ardhjen në jetë të vajzës së tyre.

Ndërkohë, ditën e sotme ka qenë vetë Sara ajo e cila ka publikuar disa foto shumë emocionuese, një para lindjes, një tjetër me Ledionin në sallën e operacionit dhe një letër shumë prekëse nga e motra, Lori.

Dhe për të gjithë ata që janë kuriozë për portretin dhe emrin e të voglës do të duhet të presin dhe pak, pasi Sara nuk ka daashur të publikojë më shumë nga ky gëzim i madh.

Më shumë
spot_img
spot_img