Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
31 °
Sht
36 °
Die
36 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

U bekuan me ardhjen në jetë të vajzës, Elita dhe Gjiko i bëjnë pritjen e ëmbël BOTËS, pamjet nga shtëpia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

241e4fff4b4e7455bf2df5638b48c886

Çifti i njohur Elita dhe Gjiko dy ditë më parëe u bekuan me ardhjen në jetë të vajzës, së cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Bota.

Emër ky me një kuptim të veçantë për çiftin, pasiu ardhja në jetë e vajzës, simbolizon botën për ta. Elita dhe Gjiko kanë përgatitur një festë mirëseardhje për me tortë, tullumbace dhe një dekor shumë të veçantë për beben e tyre.

Çifti janë prindër edhe të një djali, i cili quhet Zëri.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img