Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

“U bë një vit pa ty”, plot dhimbje vajza e Kasem Hysenbelliut rrëqeth me fjalët: O bab më thuaj a të ka ikur dhimbja e shpirtit në Parajsë?

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka kaluar një vit nga ndarja nga jeta e Kasëm Hysenbelliut, por për njerëzit e tij të afërt dhimbja është ende e fortë dhe çdo ditë ruan kujtimin e tij, njeriu që kontribuoi në median shqiptare me gjithë shpirt.

Vajza e tij, Donika, mes lotësh dhe dhimbjesh ka kujtuar të atin në një vjetorin e vdekjes së tij.

Përmes një video të “Instagram” ajo ka treguar se çfarë babai i përkushtuar ishte ai dhe se sa bosh ka qënë ky vit pa të.

“U bë një vit pa ty bab. Më thuaj si duket në Parajsë, a të ka ikur dhimbja e shpirtit? O Bush më ka marrë shumë malli. O ban përdit të pret mami. O bush shikoje Kevin që u bë brenda natës burrë, ndërsa unë pa ty kam një vit që jam pa frymë”, dëgjohet tëthotë Donika në videon e publikuar me momentet më të bukura pranë tij.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img