Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

U bë nënë për herë të parë kur askush nuk e priste, çfarë e detyroi Aurela Hoxhën ta mbante të fshehtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se modelja e njohur, Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë, një lajm të cilin ajo është përpjekur ta mbajë të fshehtë më së miri.

Aurela dhe partneri i saj, Albani, pas gjashtë vitesh lidhje janë bërë me djalë, por deri tani asnjë postim nuk ka ardhur nga modelja dhe për të gjithë këtë e ka një arsye.

Burime pranë çifit bëjnë me dije se ajo është duke u marrë me procedurat ligjore të celebrimit dhe marrjes së rezidëncës në Spanjë dhe ka qenë një këshillë e avokatës që ajo të mos publikojë asnjë detaj nga jeta e saj private, pasi mund t’i prishin punë.

Edhe pse kanë gjashtë vite lidhje, në “Instagramin” e Aurelës ende nuk ka asnjë postim me partnerin e saj, por mesa duket ky postim është ruajtur për foton e parë familjare.

Më shumë

spot_img
spot_img