Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

U bë nënë për herë të parë, Ilda Bejleri publikon foton e vajzës së porsalindur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri është bërë nënë e një vajze për herë të parë.

Moderatorja solli në jetë një vajzë të cilën e ka quajtur Siena. Së fundmi Ilda ka postuar dhe një foto të vogëlushes së saj nga spitali. E porsalidura shihet duke  fjetur, teksa Bejleri në postimin e saj shkruan: “Nga dashuria me dashuri. Siena jonë është këtu”.

Bukuroshja e ekranit ka arritur ta mbajë të fshehtë dhe larg syrit të medies shtatzaninë. Vetëm pak ditë më parë, në fund të shtatzanisë ajo publikoi një foto në Instagram, ku i shihej barku i rrumbullakosur e teksa në dorë një pije.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilda Bejleri (@ildabejleri)

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img