Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

U bë nënë për herë të parë, Eni Vasili publikon foton e ëmbël me vajzat binjake: Takimi i parë ishte një magji, më risollën në jetë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Eni Vasili ditën e djeshme është bërë nënë për herë të parë, ku në spitalin “Hygeia” ka sjellë në jetë dy vajzat e saj binjake.

Vetëm pak minuta më parë Eni ka ndarë një foto të ëmbël në rrjetet sociale, ku shihet dora e saj, e teksa dy të voglat e kanë kapur tek gishtat.

Takimin e parë me vajzat moderatorja e ka quajtur “magji”.

“Takimi ynë i parë ishte një magji. Sofi dhe Nikol me risollën në jetë me lindjen e tyre. Të bekuara qofshin” shkruan Eni në postimin e saj, duke zbuluar se vajzat e saj do të quhen Sofi dhe Nikol.

Më shumë

spot_img
spot_img