Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

U bë nënë për herë të parë, Eliona Pitarka poston foton e ëmbël dhe zbulon emrin e veçantë të së bijës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e humorit Eliona Pitarka u bë nënë pak ditë më parë, ku solli në jetë vajzën e saj.

Pasi na prezantoi me portretin, sot Eliona ka zbuluar edhe emrin e së bijës që erdhi si një gëzim në jetën e aktores. Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet me të në krah dhe shkruan:

“Për cdo pranverë qeshin lulet, e mua ketë pranverë më qeshën sytë e tu. GALA ALLIU 22 Mars 2021”.

165254570 462660315083972 1689891525798509823 n

Çifti ka pagëzuar të voglën e tyre me emrin Gala e ku pranvera u ka zbukuruar jetën me praninë e vogëlushes së tyre.

Më shumë

spot_img
spot_img