Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

U bë nënë pak ditë më parë, Olta Gixhari zbulon dhuratën që i bëri Armina Mevlani për të voglin

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8a99d26c138cc758ebdd2c2144a01de7

Vetëm pak ditë më parë aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë.

Olta solli në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Amar. Ky emër është shumë domethënës pasi në gjuhën hebraike do të thotë i përjetshëm ndërsa në atë arabe do të thotë hënë.

Këto ditë nuk kanë munguar urimet e shumta për aktoren po edhe dhuratat për vogëlushin.

Me anë të një postimi në ‘Instagram’, Olta ka treguar se ka marrë një dhuratë nga Armina Mevlani, e cila i ka dhuruar një kostum të bardhë dhe një veshje sportive.

“Faleminderit Armina Mevlani sa të rritem dhe pak fare, do mi vesi mami”, shkruan Olta krahas fotos.

Screenshot_27.png

Screenshot_28_copy.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img