Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

U bë nënë pak ditë më parë,  kryebashkiakja publikon FOTON e ëmbël me vajzën, zbulon emrin e veçantë të vogëlushes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë kryetarja e bashkisë së Prrenjasit, Miranda Rira u bë nënë për herë të dytë. Ndërsa pak orë më parë, Rira ka ndarë një foto të vogëlushes së ardhur në jetë më ndjekësit në rrjetet sociale.

Teksa zgjedh fjalët më të ëmbla për të, kryebashkiakja zbulon edhe emrin e saj. Gaia ka vendosur ta pagëzojë ajo vogëlushen.

‘E bekuar nga Perendia, me nje princeshe tjeter????❤️❤️’! E quajtem GAIA, sipas perendeshes se tokes??. Ajo erdhi fshehurazi, si nje rreze dielli dhe na mbushi zemrat dhe jeten tone, me paqe dhe miresi, ne ditet e zhurmshme te Marsit! Falemnderit miqte e mi, te aferm, te njohur, qytetare te Prrenjasit per urimet tuaja dhe ndjese qe s’kam arritur t’ju pergjigjem! Uroj me te mirat per secilin prej jush dhe ju perqafoj fort!’, shkruan Rira.

Kujtojmë se kryebashkiakja është nënë edhe e një vajzë tjetër.

56588474_10156838418290071_6567341394602491904_n.jpg

Më shumë


spot_img

spot_img