Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

U bë nënë në moshën 45-vjeçare pas luftës me kancerin e gjirit, këngëtarja tregon peripecitë dhe vuajtjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Planet fillestare të Sarah Dougher për të pasur fëmijë u ndërprenë nga kanceri i gjirit në moshën 35 vjeç.

Kjo ishte arsyeja përse këngëtarja u përkeqësua dhe e shihte të pamundur se do të jetonte aq gjatë sa të prindëronte fëmijët me sukses me një partneritet të dashur, shprehet ajo për NYT.

albsig

spring

Ajo ka treguar se arriti ta fitonte betejën, jo vetëm ta fitonte por të gëzonte edhe emrin “nënë”.

Këngëtarja në moshën 45 –vjeçare është bërë nënë e një vajzë për herë të parë ndërsa në moshën 49-vjeçare ajo solli në jetë fëmijën e saj të dytë.

Ajo ka treguar se ardhja në jetë e fëmijëve në një moshë kaq të madhe ka bërë që njerëzit në rrugë ta ngatërrojnë me gjyshen e tyre, por që nuk përbën problem për të pasi arriti që të kishte at që dëshironte, fëmijë në jetën e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img