Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

U bë nënë e dy vajzave, Eni Vasili publikon foton nga salla e lindjes: Një pasuri pa çmim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa ditë më parë gazetarja dhe moderatorja, Eni Vasili u bë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë dy vajzat binjake, Nikol dhe Sofi.

Teksa po shijon dashurinë që të voglat i saj i falën, Eni nuk nguron të publikojë edhe disa momente nga salla e lindjes. Më herët ajo publikoi një foto me duart e Nikolës dhe Sofit, duke e përshkruar si një magji takimin e parë me to.

Së fundmi, moderatorja ka postuar një tjetër foto nga salla e lindjes krah së cilës shkruan: Pak ditë kalojnë dhe fotot në sallën e lindjes të duken gjithmonë e më shumë një pasuri pa çmim.

Më shumë

spot_img
spot_img