Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

U bë e famshme nga memet, vajza shet foton virale për shumën marramendëse

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë e mbajnë mend vajzën në foto, e cila u bë e famshme falë një fotografie që bëri “namin” me meme në rrjetet sociale.

Zoe Roth, tani 21-vjeç ka nxjerrë në shitjen foton  NFT për shumën prej 473 000 dollarëve.

Ajo u bë e famshme në moshën 4 vjeçare kur u fotografua duke qëndruar para një ndërtese që digjej me një buzëqeshje djallëzore në fytyrë.

Ky imazhi ka shërbyer që atëherë si një meme e për të gjithë ata që duan të përshkruajnë ndonjë skenë katastrofike ose akt të djallëzuar. Kjo foto u kap nga babai i saj dhe askujt nuk ja priste mendja që do të bëhej kaq e njohur.

Fotoja u ble nga koleksionisti Farzin Fardin Fard, CEO i një kompanie të prodhimit të muzikës me bazë në Dubai.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img