Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

U bë e famshme nga memet, vajza shet foton virale për shumën marramendëse

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë e mbajnë mend vajzën në foto, e cila u bë e famshme falë një fotografie që bëri “namin” me meme në rrjetet sociale. Zoe Roth, tani 21-vjeç ka nxjerrë në shitjen foton NFT për shumën prej 473 000 dollarëve.

Ajo u bë e famshme në moshën 4 vjeçare kur u fotografua duke qëndruar para një ndërtese që digjej me një buzëqeshje djallëzore në fytyrë. Fotoja u ble nga koleksionisti Farzin Fardin Fard, CEO i një kompanie të prodhimit të muzikës me bazë në Dubai.

178784978 269941161489186 5669814991071951213 n 1068x709 2

Ky imazh ka shërbyer që atëherë si një meme e për të gjithë ata që duan të përshkruajnë ndonjë skenë katastrofike ose akt të djallëzuar. Kjo foto u kap nga babai i saj dhe askujt nuk ja priste mendja që do të bëhej kaq e njohur.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img